Tisk
5:00-6:00
Fuka
5:00-6:00
Kvapil
21:30-22:45
NIKA
21:00-22:00
Klemša
17:00-20:00
A
Třinec
5:00-20:00
1. kola poháru ČVS v jízdě na trenažéru
4 šatny
19:30-0:00
Technická příprava
16:15-16:45
A
12:30-13:30
ALLSKILLS
15:15-16:15
2011
13:15-14:15
2012
13:45-14:45
2015
15:00-16:00
2009/10
6:30-7:30
2008
6:30-7:30
2008
8:30-12:30
Bruslení školy
13:15-14:15
2014
23:45-0:00
49
19:30-20:45
Sledge
8:45-10:00
Rodiče s dětmi
14:30-15:30
2013
10:30-12:00
BRUSLENÍ
19:15-20:30
I.liga ženy
16:30-17:30
UPce
6:30-7:30
2008
8:30-9:30
ZŠ Br.Veverkových
20:15-21:15
MmP
7:30-8:00
HČJ
ZŠBV
11:30-12:30
ZŠ Spořilov
p.Kremlová
13:45-14:45
MmP
13:30-14:30
2014/2015
13:45-14:45
2010
14:45-15:45
2012
14:15-16:15
A
7:30-8:00
HČJ
20:00-20:15
u
6:30-7:15
2012
7:00-8:15
2009/10
13:15-14:15
2015
20:30-21:30
MP#
18:00-19:00
HC Kurz
18:00-19:00
HC Kurz
19:15-20:15
Veteráni
15:45-16:45
2008
11:00-12:15
PROCH
11:45-13:00
PROCH
10:00-11:00
ZŠ Studánka
5.ročník, p.Rybářová
14:00-15:00
2011
11:00-12:00
ZŠ V Pohybu
p.Oulehlová
14:30-15:30
2013
7:00-7:45
2009
8:00-8:45
2010
13:00-14:00
2013
14:15-15:15
2012
17:00-18:30
BRUSLENÍ
17:45-19:00
BRUSLENÍ
9:30-10:30
ZŠ Studánka
10:30-11:30
ZŠ Studánka
8:00-9:00
ZŠ Studánka
9:00-10:00
ZŠ Studánka
21:15-23:00
Kraso Avalanche
21:15-22:30
Piksla
20:00-0:00
Technická příprava
19:00-21:45
UPce
18:15-18:45
UPce
16:15-17:45
Kraso solo
16:00-17:45
Kraso solo
6:00-7:00
MAXIMUM
15:45-16:45
D
17:15-18:30
D
22:00-23:15
HC Primavera
8:00-8:30
ZŠ Br.Veverkových
15:00-17:00
HC Dynamo
Eurovia
18:45-20:00
JUN
11:15-12:15
Rotr
8:00-8:30
ZŠ Br.Veverkových
6:15-6:30
u
7:30-7:45
u
8:45-9:30
u
11:30-12:00
u
13:00-13:15
u
14:15-14:30
u
7:15-8:15
SK Prachovice
15:00-15:15
u
16:15-16:31
u
17:30-18:15
u
18:45-19:00
u
21:45-22:15
u
6:00-6:30
u
7:30-8:00
u
13:30-13:45
u
14:45-15:00
u
16:00-16:15
u
17:45-18:00
u
21:45-22:45
Derner
19:00-19:15
u
20:15-20:31
u
21:30-21:45
u
22:45-23:00
u
6:15-6:31
u
7:30-7:45
u
9:00-9:45
u
11:15-12:30
u
14:00-14:15
u
17:45-18:00
u
21:00-21:15
u
22:30-22:45
u
6:00-6:30
u
18:00-21:00
A
Litvínov
7:30-8:00
u
9:00-9:15
u
10:45-11:00
u
12:15-12:31
u
13:00-13:15
u
14:15-14:31
u
17:15-17:45
A
15:15-17:15
A
9:30-11:30
A
9:45-11:15
A
9:45-11:15
A
9:45-10:45
A
9:30-11:30
A
9:15-10:30
A
9:45-11:15
A
17:00-19:30
2008
Liberec
12:00-15:00
2014/2015
Mini
17:15-19:15
2011
Hradec Králové
18:00-20:30
D
Liberec
17:15-17:45
D
12:15-14:15
2012
Česká Třebová
15:15-15:45
D
16:00-18:30
D
M. Boleslav
10:45-11:15
A
15:30-15:45
u
6:30-7:30
D
16:45-17:00
u
7:45-8:45
BR AKDM
16:30-17:30
JUN
18:30-19:00
u
14:30-15:00
BR
6:00-6:30
u
14:15-15:15
2011
6:30-7:30
D
7:45-9:00
JUN
7:30-7:45
u
8:45-9:45
u
7:45-8:45
JUN
11:15-12:00
u
15:30-16:30
D
13:30-13:45
u
15:15-16:15
JUN
14:45-15:00
u
13:15-14:15
2014
14:30-15:30
2009
17:15-18:15
JUN
8:00-9:00
HČJ
17:00-17:15
u
18:30-18:45
u
20:00-20:15
u
21:15-21:31
u
22:45-23:00
u
6:15-6:30
u
7:15-7:31
u
12:30-13:30
u
14:30-14:45
u
15:45-16:00
u
17:45-18:00
u
19:00-19:15
u
20:45-21:45
HC Dynamo PEL
20:30-20:45
u
21:45-22:00
u
6:45-7:00
u
8:15-8:31
u
9:15-9:45
u
11:15-11:45
u
13:00-13:15
u
14:15-14:31
u
15:30-15:45
u
16:45-17:15
u
17:45-18:00
u
20:30-21:00
u
22:00-22:15
u
6:15-6:31
u
7:15-7:31
u
12:30-12:45
u
13:45-14:00
u
15:00-15:15
u
16:15-16:31
u
17:30-17:45
u
19:00-19:30
u
20:45-21:15
u
23:00-23:15
u
6:00-7:00
u
7:45-8:00
u
8:45-9:45
u
10:45-11:15
u
12:15-13:00
u
14:00-14:15
u
15:15-15:31
u
16:30-17:00
u
7:30-8:00
u
12:00-12:15
u
13:00-13:15
u
14:15-14:31
u
15:30-15:45
u
17:00-17:15
u
6:00-6:15
u
7:45-8:00
u
9:00-9:30
u
11:30-12:00
u
15:00-15:15
u
15:45-16:00
u
18:30-19:00
u
8:45-9:15
u
11:15-12:15
u
16:45-17:00
u
6:45-7:15
u
8:15-8:45
u
10:00-10:30
u
12:00-12:30
u
13:30-13:45
u
14:45-15:00
u
16:15-17:15
u
20:45-22:00
Štěrba
15:00-16:15
Skutil
10:30-10:45
u
7:00-7:15
u
11:30-13:30
Kraso solo
12:30-14:00
Kraso solo
19:00-20:30
Kraso solo
20:45-21:45
Kraso Polárky
12:00-13:30
Kraso solo
12:45-13:45
Kraso solo
15:45-17:00
Kraso solo
19:30-20:45
Kraso Orion
21:00-22:45
Kraso Avalanche
6:15-7:45
Kraso Avalanche
19:00-20:30
Kraso Orion
7:15-8:45
Kraso Orion
18:30-20:00
Kraso Polárky
20:15-21:45
Kraso Polárky
20:30-21:30
KRAUS
21:45-22:45
HC Racek
11:15-11:30
u
20:30-20:45
u
21:45-22:00
u
23:15-23:30
u
19:15-19:30
u
20:45-21:00
u
22:45-23:00
u
20:30-20:45
u
22:00-22:15
u
21:45-22:00
u
18:15-18:30
u
20:00-20:30
u
21:30-21:45
u
22:45-23:00
u
6:00-7:00
MAFIE 2018
5:45-6:00
u
6:30-7:15
D
9:15-10:45
FK Pce
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
5.12
út
6.12
st
7.12
čt
8.12

9.12
so
10.12
ne
11.12
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH