Statistika Tisk Sareza Ostrava
24.01.2022-30.01.2022
Výběr datumu
18:45-20:00
HK FONTÁNA
12:30-13:30
WALDORFSKÁ ZŠ A SŠ L. ŠTÚRA
11:00-12:00
WALDORFSKÁ ZŠ A SŠ L. ŠTÚRA
12:30-13:30
WALDORFSKÁ ZŠ A SŠ L. ŠTÚRA
9:30-11:00
HC TORAX MUŽI
13:35-14:25
BK OSTRAVA
14:25-15:15
BK OSTRAVA
15:25-16:15
BK OSTRAVA
16:25-17:15
BK OSTRAVA
17:15-18:05
BK OSTRAVA
18:20-19:20
HC TORAX DOROST
19:30-20:45
SCB SPORTCLUB, z.s.
6:00-7:15
HC TORAX 6
16:15-17:15
HC TORAX DOROST
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:30-14:20
BK OSTRAVA
8:30-9:45
ŘEHOŘ F.
14:30-15:30
BK OSTRAVA
15:40-16:40
BK OSTRAVA
6:00-7:00
HC TORAX 3
7:15-8:15
HC TORAX 7
9:45-10:45
HC TORAX MŠ
13:45-14:45
HC TORAX 4
15:00-16:00
HC TORAX 5
16:30-17:30
SOKOL MARTINOV
17:30-18:45
HC TORAX POJĎ HRÁT HOKEJ
6:00-7:00
HC TORAX 4
7:15-8:15
HC TORAX DOROST SKILLS
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:25-14:25
BK OSTRAVA
14:35-15:35
BK OSTRAVA
15:45-16:45
BK OSTRAVA
16:55-17:45
BK OSTRAVA
18:00-19:15
HC TORAX DOROST
19:30-20:30
BK OSTRAVA SCM
6:00-8:00
HC TORAX BRANKÁŘI
9:45-10:45
HC TORAX MŠ
13:45-15:00
HC TORAX 3
15:00-16:00
HC TORAX 6
16:15-17:15
HC TORAX 9
17:30-19:00
HC TORAX PŘÍPRAVKA
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
20:30-21:45
MAYER R.
21:00-22:15
HC OPICE
6:15-7:15
BK OSTRAVA
7:30-8:15
SKILLS
6:00-7:00
HC TORAX 9
7:15-8:15
HC TORAX 7 + 8
9:45-10:45
HC TORAX MŠ
14:30-15:30
HC TORAX 5
15:45-16:40
HC TORAX 7
16:40-17:30
HC TORAX 8
17:45-18:45
HC TORAX 6
19:00-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
20:30-21:45
HC PANTHERS
6:00-7:00
BK OSTRAVA
7:15-8:15
BO OSTRAVA
8:30-9:00
HC TORAX MUŽI
13:30-14:30
BK OSTRAVA
14:40-15:40
BK OSTRAVA
15:50-16:50
BK OSTRAVA
17:00-17:50
BK OSTRAVA
19:30-20:45
MS AUTO CZ
6:00-7:15
HC TORAX 5
10:00-11:00
MŠ SLUNÍČKO
13:45-15:00
HC TORAX 3
15:15-16:15
HC TORAX 4
6:00-7:15
HC TORAX 8
7:30-8:30
BO OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA SCM
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
16:15-17:15
HC TORAX 7
17:30-18:30
HC TORAX DOROST
18:45-19:30
HC TORAX 9
19:45-21:00
KLIMEK R.
21:15-22:15
DRUŽKOVSKÝ
6:00-7:15
HC TORAX 6
9:45-10:45
HC TORAX MŠ
13:45-14:45
HC TORAX 3
15:00-16:15
HC TORAX 4 + 5
16:35-16:55
ROZB
17:15-19:45
HC RT TORAX PORUBA 2011 - HCM WARRIORS BRNO
20:00-21:15
HC TIETO
7:00-8:15
BABINEC P.
8:30-9:30
HC TORAX JUNIOŘI
9:45-10:45
HC TORAX MUŽI
10:45-11:30
ÚPRAVA LP
11:35-11:55
ROZB
12:15-14:45
HC RT TORAX PORUBA - HK MD ŠUMPERK
14:45-15:15
ÚPRAVA LP
16:00-18:30
HC RT TORAX PORUBA 2011 -HC STADION LITOMĚŘICE
19:00-20:15
ZYCH M.
ZAP
22:00-23:15
VAVREČKA PETR
ZAP
7:30-9:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
10:00-11:30
UČÍME SE BRUSLIT
11:30-12:00
ÚPRAVA LP
14:30-16:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
16:00-16:30
ÚPRAVA LP
18:00-19:15
ŘEHÁK MIL.
ZAP
7:45-9:00
OČENÁŠEK
17:45-19:00
SOUKUP
19:15-20:30
HK VENEZIA
20:45-22:00
HC POLANKA
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
12:00-13:00
ÚPRAVA LP
17:15-18:30
DALKIA 2014
20:15-21:30
LEGENDY
11:45-11:55
ROZB
12:00-14:00
HC RT TORAX PORUBA - HC FRÝDEK - MÍSTEK
14:15-16:15
HC RT TORAX PORUBA - HC FRÝDEK - MÍSTEK
13:15-13:25
ROZB
13:30-14:45
HC RT TORAX PORUBA - HC OCELÁŘI TŘINEC
15:00-17:00
HC RT TORAX PORUBA - HC OCELÁŘI TŘINEC
7:15-8:15
HC TORAX 8
12:15-13:00
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
8:30-9:30
ZŠ PORUBSKÁ 832
11:20-12:20
ZŠ PORUBSKÁ 832
7:20-8:20
ZŠ PORUBSKÁ 832
7:20-8:20
ZŠ PORUBSKÁ 832
8:45-9:45
ZŠ PORUBSKÁ 832
11:20-12:20
ZŠ PORUBSKÁ 832
16:30-18:30
HC RT TORAX PORUBA - HC OCELÁŘI TŘINEC
18:00-19:15
HC TORAX JUNIOŘI
8:30-9:30
ZŠ PORUBSKÁ 832
7:00-8:15
HLOŽANKA J.
16:40-17:30
BK OSTRAVA
19:00-20:00
HC TORAX 9
12:15-13:15
HC TORAX JUNIOŘI
8:15-9:15
ZŠ PORUBSKÁ 832
11:50-12:50
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
22:00-23:15
BABUŠIK
22:30-23:45
PAVLIK. M
11:15-12:15
ZŠ GEN. ŠKARVADY
9:00-12:15
ÚPRAVA LP
17:45-21:15
BO OSTRAVA
20:15-21:30
LACNÝ ONDŘEJ
ZAP
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
24.1
úterý
25.1
středa
26.1
čtvrtek
27.1
pátek
28.1
sobota
29.1
neděle
30.1
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2