Statistika Tisk Sareza Ostrava
08.08.2022-14.08.2022
Výběr datumu
17:00-18:00
BO OSTRAVA
9:00-10:00
BO OSTRAVA
22:00-23:00
KRASO - HOKEJ
22:00-23:15
BABUŠIK
19:00-20:15
ŽENÍŠEK
16:10-17:00
BK OSTRAVA
17:40-18:30
ÚPRAVA LP
8:15-9:15
KINDEL
7:00-8:00
VENGŘÍN M.
22:00-23:15
PAVLÍK
10:15-10:25
ROZB
10:30-12:45
HC RT TORAX PORUBA - HK MD ŠUMPERK
13:00-13:10
ROZB
13:15-15:15
HC RT TORAX PORUBA - HC VÍTKOVIRE RIDERA
7:25-8:25
HC TORAX 6
7:00-8:00
HC TORAX 8
17:20-17:40
ROZB
18:00-20:15
HC RT TORAX PORUBA 2011 - HC ISMM KOPŘIVNICE
7:15-8:15
HC TORAX 7
8:30-9:30
HC TORAX 9
9:50-11:20
HC TORAX DOROST
11:40-12:40
HC TORAX 6
12:55-13:55
HC TORAX 5
15:50-16:50
HC TORAX DOROST
8:45-10:00
HC TORAX 3 + 4
8:00-9:15
HC TORAX 8
7:30-8:30
HC TORAX 6
15:30-16:30
HC TORAX 7
8:40-9:40
HC TORAX 5
12:30-13:30
HC TORAX DOROST
15:10-16:00
BK OSTRAVA
7:00-8:00
HC TORAX 9
12:15-13:45
HC TORAX 3 + 4
8:15-9:30
HC TORAX 5 + 6
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
12:30-13:20
BK OSTRAVA SCM
13:20-14:10
BK OSTRAVA
14:20-15:10
BK OSTRAVA
9:45-10:45
HC TORAX MUŽI
12:30-13:30
BK OSTRAVA SCM
13:45-14:45
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
17:20-17:40
ROZB
16:00-17:20
ÚPRAVA LP
19:15-21:45
HC RT TORAX PORUBA 2011 - UNIA OSWIECIM
18:00-20:15
JHK GKS JASTRZEBIE - HC RT TORAX PORUBA 2011
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
16:00-18:15
JHK GKS JASTRZEBIE - PROSTĚJOV
11:15-12:15
HC TORAX 7
18:35-18:55
ROZB
11:30-12:30
BK OSTRAVA SCM
12:40-13:40
BK OSTRAVA
13:50-14:50
BK OSTRAVA
15:20-15:40
ROZB
21:50-2:00
REZERVACE
14:20-15:35
HC TORAX JUNIOŘI
20:30-21:45
LACNÝ ONDŘEJ
ZAP
13:50-14:50
HC TORAX JUNIOŘI
18:45-20:00
MAYER R.
20:15-21:15
SCB SPORTCLUB, z.s.
18:35-18:55
ROZB
19:15-21:45
UNIA OSWIECIM - LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV
9:45-10:45
HC TORAX MUŽI
11:00-12:00
HC TORAX MUŽI
11:20-11:40
ROZB
12:00-14:30
JHK GKS JASTRZEBIE - UNIA OWIECIM
15:20-15:40
ROZB
16:00-18:30
HC RT TORAX PORUBA - LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV
19:15-2:00
REZERVACE
7:00-8:00
HC TORAX 6
10:40-11:15
ÚPRAVA LP
12:15-15:15
ÚPRAVA LP
14:50-15:20
ÚPRAVA LP
20:30-21:30
HC FALKONS SOKOL KARVINÁ
19:00-20:00
HC FALKONS SOKOL KARVINÁ
9:00-10:25
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
10:40-11:25
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
11:40-12:10
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
14:00-15:30
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
15:45-17:15
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
17:30-18:15
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
13:45-14:00
ÚPRAVA LP
8:30-9:45
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
10:00-11:45
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
12:00-12:15
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
6:00-14:00
REZERVACE
6:00-7:45
REZERVACE
6:00-8:30
REZERVACE
12:10-13:45
REZERVACE
14:00-14:40
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
14:40-15:20
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
15:35-16:15
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
16:15-16:45
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
17:00-17:40
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
8:30-9:00
ÚPRAVA LP
9:30-10:30
HC TORAX MUŽI
17:00-18:30
CZECH EAGLES HOCKEY SCHOOL
17:15-18:45
CZECH EAGLES HOCKEY SCHOOL
17:30-18:45
CZECH EAGLES HOCKEY SCHOOL
11:00-12:15
HC TORAX JUNIOŘI
9:55-10:55
HC TORAX 8
15:10-16:10
HC TORAX 9
8:15-9:30
HC TORAX 8
9:45-11:00
HC TORAX MUŽI
11:20-12:35
HC TORAX JUNIOŘI
12:55-14:10
HC TORAX 7
14:25-15:40
HC TORAX 5
15:55-17:10
HC TORAX 3 + 4
8:15-9:30
HC TORAX JUNIOŘI
20:30-21:45
REZERVACE
22:00-23:15
BARTA
15:30-16:45
PARAHOKEJOVÝ KLUB OSRAVA
18:15-19:15
ÚPRAVA LP
7:45-8:30
ČESKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ SVAZ
19:00-20:15
MAYER R.
19:00-20:15
SEDLÁČEK
19:00-20:15
HC OPICE
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
8.8
úterý
9.8
středa
10.8
čtvrtek
11.8
pátek
12.8
sobota
13.8
neděle
14.8
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2