VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
6:00-0:00
AKCE
6:15-7:15
8. TŘÍDA
7:30-8:30
AKADEM - JUN
12:45-13:45
3. TŘÍDA - 4. TŘÍDA
14:00-15:00
6. TŘÍDA
15:15-16:15
9. TŘÍDA
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
JUN
20:15-21:15
VAS
9:45-12:00
HCV
6:00-0:00
AKCE
7:15-8:15
AKADEM - DOR
6:00-7:00
5. TŘÍDA
12:45-13:45
3. TŘÍDA - 4. TŘÍDA
14:00-15:00
9. TŘÍDA
15:15-16:15
7. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
JUN
19:00-20:00
DOR
11:30-12:30
BRANKÁŘI
8:45-10:30
HCV
20:15-21:30
HUDEČEK
6:00-0:00
AKCE - KONCERT SKUPINY LUCIE, 20:00 HOD.
7:00-8:00
3. TŘÍDA - 4. TŘÍDA
8:15-9:15
8. TŘÍDA
9:30-10:30
5. TŘÍDA - 6. TŘÍDA
12:45-14:45
UTKÁNÍ 7. TŘÍDA
15:00-17:00
UTKÁNÍ 9. TŘÍDA
17:15-18:15
DOR
18:30-19:30
JUN
21:15-22:15
JANÍČEK
19:45-21:00
PRONÁJEM - OSTROŽNÝ+LYČKA
10:45-12:30
HCV
13:45-14:45
5. TŘÍDA
16:40-16:50
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - ROZHODČÍ
16:25-16:40
VÍTKOVICE ARÉNA
16:10-16:25
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - CHEERLEADERS
11:15-12:15
VÍTKOVICE ARÉNA
14:45-16:10
VÍTKOVICE ARÉNA
9:45-10:30
HCV
10:45-11:15
HCV
6:00-9:45
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - MLADÁ BOLESLAV
20:30-0:00
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
15:00-15:20
VÍTKOVICE ARÉNA
7:30-8:30
9. TŘÍDA
14:00-15:00
JUN
6:15-7:15
6. TŘÍDA
12:45-13:45
3. TŘÍDA - 4. TŘÍDA
16:00-18:30
UTKÁNÍ DOR - ZLÍN
15:20-15:40
UTKÁNÍ DOR - ROZBRUSLENÍ
18:45-20:00
HCV - STARÁ GARDA
9:00-9:30
HCV
6:00-0:00
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
6:00-7:00
7. TŘÍDA
12:45-13:45
3. TŘÍDA - 4. TŘÍDA
14:00-15:00
5. TŘÍDA
15:15-16:15
8. TŘÍDA
16:25-17:25
6. TŘÍDA
17:45-18:45
JUN
19:00-20:00
DOR
7:10-8:10
HCV-INDIV - SKILLS
9:45-12:00
HCV
20:15-21:15
STOJANOV
6:00-0:00
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
20:15-21:30
HC KANCI
15:45-17:45
UTKÁNÍ 6. TŘÍDA
17:45-19:45
UTKÁNÍ 8. TŘÍDA
8:30-9:15
9. TŘÍDA
13:00-15:30
UTKÁNÍ JUN - TŘINEC
12:20-12:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
9:45-12:00
HCV
7:00-8:15
ŘEHA
6:00-0:00
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
12:15-14:15
UTKÁNÍ 5. TŘÍDA
14:30-16:30
UTKÁNÍ 9. TŘÍDA
8:15-9:30
JANEČKA
17:00-18:15
CAKL
9:45-12:00
HCV
18:30-19:45
CHRENKO - OLD VILLAGE
20:00-21:15
PYŠNÍ KAČEŘI
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
26.9
út
27.9
st
28.9
čt
29.9

30.9
so
1.10
ne
2.10
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH