VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
9:45-12:00
HCV
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
JUN
20:00-20:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
20:30-21:30
VAS
6:15-7:15
HCV-INDIV - PAVLÍK
7:30-8:30
AKADEM- JUN
15:15-16:15
9. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
6:00-7:00
5. TŘÍDA
7:30-8:30
AKADEM - DOR
18:45-19:45
HC IHC
15:15-16:15
7. TŘÍDA
14:00-15:00
4. TŘÍDA
12:45-13:45
3. TŘÍDA
20:00-21:15
KAFE-SERVIS KAŠTAN
17:30-18:30
PŘÍPRAVKA - STARŠÍ
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA - MLADŠÍ
14:50-16:10
VÍTKOVICE ARÉNA
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - TŘINEC
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
9:45-11:30
HCV
6:15-7:15
4. TŘÍDA
16:25-16:40
VÍTKOVICE ARÉNA
16:10-16:25
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - CHEERLEADERS
20:30-21:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:40-16:50
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - ROZHODČÍ
7:30-8:30
AKADEM - JUN
7:30-8:30
AKADEM - DOR
6:15-7:15
6. TŘÍDA
18:45-19:45
DOR
17:30-18:30
9. TŘÍDA
16:15-17:15
5. TŘÍDA
15:00-16:00
JUN
13:45-14:45
3. TŘÍDA
20:00-21:15
BABINEC
8:45-9:30
HCV-INDIV - ŠKOLA
9:45-10:45
HCV-INDIV - ŠKOLKA
9:45-12:00
HCV
14:00-15:00
HCV-INDIV - SKILLS
20:15-21:15
BK
15:15-16:15
8. TŘÍDA
16:30-17:30
6. TŘÍDA
17:45-18:45
JUN
19:00-20:00
DOR
12:15-13:30
BRANKÁŘI
18:45-19:45
9. TŘÍDA
15:15-16:15
7. TŘÍDA
14:00-15:00
4. TŘÍDA
20:00-21:15
HC MEDVĚDI
17:30-18:30
PŘÍPRAVKA - STARŠÍ
8:45-9:30
HCV-INDIV - ŠKOLA
6:15-8:45
BRANKÁŘI - AKADEM
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA - MLADŠÍ
9:45-12:00
HCV
12:45-13:45
HCV-INDIV - SKILLS
20:30-21:45
RADVANICE
14:00-15:00
5. TŘÍDA
15:15-16:00
7. TŘÍDA
16:15-17:15
9. TŘÍDA
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
JUN
20:00-20:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
8:30-11:15
UNIVERZITA
11:15-12:00
HCV-INDIV - ŠKOLA
18:45-20:00
HCV - STARÁ GARDA
17:30-18:30
PŘÍPRAVKA - STARŠÍ
15:15-16:15
8. TŘÍDA
14:00-15:00
6. TŘÍDA
12:45-13:45
3. TŘÍDA
20:15-21:15
HC IHC
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA - MLADŠÍ
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - SPARTA
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
14:45-15:30
VÍTKOVICE ARÉNA
9:45-10:30
HCV
10:45-11:15
HCV
11:30-12:00
HCV
16:25-16:40
VÍTKOVICE ARÉNA
16:10-16:25
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - CHEERLEADERS
20:30-21:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:40-16:50
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM - ROZHODČÍ
21:30-22:30
STOJANOV
13:45-14:45
4. TŘÍDA
12:30-13:30
3. TŘÍDA
15:30-16:10
HCV
17:00-18:15
HASIČI
19:00-20:15
ŠVERMA
8:00-9:00
6. TŘÍDA
9:15-10:15
8. TŘÍDA
10:30-12:30
UTKÁNÍ 7. TŘÍDA
12:45-13:45
5. TŘÍDA
14:00-16:30
UTKÁNÍ 9. TŘÍDA
9:45-11:30
HCV
15:00-17:00
PARAHOKEJOVÝ KLUB - UTKÁNÍ
8:00-9:15
ŘEHA
17:30-18:30
HCV - INDIV
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
18:30-19:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:00-16:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
20:00-21:15
HC KANCI
9:00-11:00
UTKÁNÍ 6. TŘÍDA
11:15-12:15
9. TŘÍDA
12:30-13:30
HCV-INDIV - 5. TŘÍDA
13:45-14:45
HCV-INDIV - 7. TŘÍDA
10:00-11:00
HCV
14:00-17:00
PHARMOS
17:00-18:00
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
19:30-20:45
KESELY
18:00-19:15
CHRENKO - OLD VILLAGE
8:15-9:30
ŠVERMA1
11:15-12:30
JANEČKA
18:30-19:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:00-16:30
LEDOVÁ PLOCHA NENÍ K DISPOZICI
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
13:30-14:30
VA
19:30-20:45
CAKL
14:45-16:00
PARAHOKEJOVÝ KLUB
9:00-11:00
UTKÁNÍ 5. TŘÍDA
11:15-13:15
UTKÁNÍ 7. TŘÍDA
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
30.1
út
31.1
st
1.2
čt
2.2

3.2
so
4.2
ne
5.2
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH